خانه / تبلیغ نوین / ماهواره و جذب مخاطب ايراني با هر قيمتي

ماهواره و جذب مخاطب ايراني با هر قيمتي

 

p53_1210599960

ماهواره امروز به عنوان مدرن‌ترين وسيله ارتباط جمعي در عصر رسانه و ارتباطات، پيشتاز همه ابزارهاي مهم در تهاجم فرهنگي عليه كشورهاي جهان سوم شناخته مي‌شود.

استكبار جهاني مدت‌هاست كه براي نابودي فرهنگ‌هاي اسلامي و جلوگيري از رشد و گسترش آن در سراسر جهان درصدد تهيه خوراك فكري و فرهنگي افتاده تا به مخاطب مسلمان خود القا كند، تفكرات او ديگر در دنياي مدرن امروزي پاسخگوي نيازهاي بشري نيست و بسياري از اين باورها را بايد در زباله‌دان تاريخ انداخت.

 

در این میان جمهوري اسلامي ايران در تيررس برنامه شبكه‌هاي ماهواره‌اي قرار دارد. چرا كه دشمن سال هاست به خطر وجود كشوری مستقل به نام ايران اسلامي پي برده است.

گسترش شبكه‌هاي فارسي‌زبان و هدايت و حمايت آنها از كشورهاي اروپايي و آمريكايي، بيست و چهارساعته شدن اين برنامه ها و پخش فيلم و سريال‌هاي متعدد كه در آن به شيوه‌اي لطيف اعتقادات ديني و اسلامي ما را نشانه رفته، تا پخش برنامه‌هاي مبتذل و مستهجن و غيراخلاقي و استفاده از انواع رنگ‌آميزي‌هاي مختلف براي جذب مخاطب ايراني با هر نوع سليقه‌اي، همه و همه از برنامه‌هاي دقيق و حساب شده دشمنان ايران اسلامي در تقابل با كشورمان حكايت دارند.

امروز حاميان پشت پرده شبكه‌هاي ماهواره‌اي فارسي زبان به خوبي پي‌برده‌اند كه نياز فكري و تفريحي يك جوان ايراني چيست و خانواده‌هاي ايراني در ميان شبكه‌هاي داخلي و خارجي به دنبال چه چيزي مي‌گردند.

اما برنامه دارد و با نگاهي گذرا به برنامه‌هاي مسئولان فرهنگي در كشورمان درمي‌يابيم كه اگرچه كشورمان به فرموده مقام معظم رهبري در برابر فتنه‌هاي سياسي واكسينه شده و دشمنان توان رويارويي نظامي و سياسي با ما را ندارند، اما متاسفانه بايد بپذيريم كه در ابعاد فرهنگي واجتماعي تاكنون موفقيت چشمگير و قابل‌قبولي نداشته‌ايم و تمام برنامه‌هاي مفيد مثلا رسانه ملي به يكي دو برنامه پرمخاطب مثل مختارنامه و… خلاصه مي‌شود.

اين در حالي است كه شبكه فارسي‌وان با توجه به اين كه مدت كوتاهي است راه‌اندازي شده است چندي پيش اعلام كرده كه حدود ۱۵ ميليون مخاطب در ايران دارد.

پايگاه اينترنتي اخبار روز وابسته به گروهك ضدانقلاب رجوي مقيم كشور آلمان نيز چندي پيش اعلام كرد: وزارت خارجه انگليس و آمريكا، هدايت‌كننده اصلي تلويزيون‌هاي ماهواره اي فارسي زبان هستند و بودجه كلان اين شبكه‌ها را تأمين مي‌كنند.

اين پايگاه اينترنتي با اشاره به بي‌رونقي شبكه‌هاي فارسي زبان كه برنامه‌هاي سياسي عليه جمهوري اسلامي دارند، نوشت: امروز حتي تلويزيون‌هاي سياسي مانند صداي آمريكا هم دريافته‌اند كه مخاطب براي اخبار و تحليل‌هاي سياسي پاي برنامه آنان نمي‌نشيند بنابراين شبكه‌هاي”فارسي وان”و”من و تو”براي جلب مخاطب دلزده از فضاي سياسي راه‌اندازي شده‌اند.

يكي از مشخصه‌هاي شبكه‌هاي فارسي زبان ماهواره‌اي گستردگي و تنوع برنامه‌هاي آن است، به گونه‌اي كه براي هر نوع انديشه و نگاهي برنامه دارند؛ از فيلم و سريال و موسيقي تا شبكه اهل بيت و غیره. از همين روست كه لاله افتخاري، نماينده مردم تهران و عضو كميسيون آموزش و تحقيقات مجلس شوراي اسلامي، معتقد است كه دشمن در جنگ نرم هم برنامه‌ريزي‌هاي منسجم و حساب شده‌اي دارد و هم از بودجه كافي براي ساخت و توليد برنامه‌ها برخوردار است.

لاله افتخاري مي‌گويد: «يكي از مهمترين و راهبردي ترين برنامه هاي دشمن در جنگ نرم استحاله فرهنگي است.«

وي تصريح مي‌كند: «در استحاله فرهنگي دشمن مي خواهد ارزش ها را ضد ارزش و ضد ارزش ها را ارزش نشان دهد و بسياري از مسائلي كه در شرع و عرف قابل قبول و پسنديده نيست را عادي و طبيعي نشان دهد و در عين حال به جنگ عقايد مورد تاكيد اسلامي مثل حجاب برود.«

عضو كميسيون آموزش و تحقيقات مجلس ادامه مي دهد:«همه اين موارد در برنامه شبكه هاي ماهواره اي ديده مي‌شود، نتيجه برنامه هاي آنان را نيز در كف خيابان ها شاهديم كه مثلا معيار ارزشمندي به نام حجاب از سوی برخي افراد ناديده گرفته مي‌شود. اين‌ها نتيجه گسترش برنامه‌هاي ماهواره‌اي و از طرفي بي‌برنامگي مسئولان ما است.

Print Friendly
  ماهواره امروز به عنوان مدرن‌ترين وسيله ارتباط جمعي در عصر رسانه و ارتباطات، پيشتاز همه ابزارهاي مهم در تهاجم فرهنگي عليه كشورهاي جهان سوم شناخته مي‌شود. استكبار جهاني مدت‌هاست كه براي نابودي فرهنگ‌هاي اسلامي و جلوگيري از رشد و گسترش آن در سراسر جهان درصدد تهيه خوراك فكري و…

۰%

User Rating: 4.4 ( 1 votes)
0
Processing your request, Please wait....

درباره ی محمدرضا محمودی

محمدرضا محمودی
طلبه ی سطح 4 حوزه هستم و بسیار علاقه مند به تبلیغ در فضای مجازی میباشم . هدف این پایگاه تولید و بازنشر مطالب ناب تبلیغی میباشد

همچنین ببینید

Luxo-Logo

نقد انیمیشن از شرکت pixar

بسم الله الرحمن الرحیم انیمیشن حاضر یکی از تولیدات شرکت پیکسار میباشد که حاوی مطالب ...

یک دیدگاه

 1. بیاییم با هم بیانیشیم و درست تصمیم بگیریم همین امروز
  میکروب و ویروس خطرناک ماهواره و برنامه های مخرب آن را بیشتر بشناسیم
   این ویروس و میکروب خطرناک آهسته آهسته و آرام آرام می آید .
   این زهر و سم در لابلای برنامه های به اصطلاح علمی و تفریحی و مستند و گفتگو مخفی میشود.
   با هزینه کم و درحد رایگان بوسیله مافیا و باندهای قاچاق به کشوروارد میشود.
   با وسوسه کنجکاوی وآگاهی به امور علمی و مستند! و ژست های روشنفکری درخانه ها جای می گیرد.
   ازروش شیطان دراغواء و زیبا نشان دادن زشتیها و عادی کردن گناهان پیروی می کند.
   این میکروبهای خطرناک با ظاهری دلسوزانه و عناوین اطلاع رسانی آزاد و پیشرفت علمی و سرگرمی ملتها تولید میشود .
   خیلی موذیانه با پنبه سر می برد. خانمانسوز است . فرهنگهای اصیل و اعتقادات و اخلاق را مورد هدف قرار می دهد
   مرکز تولید و شیوع آن مراکزامنیتی و جاسوسی و تحقیقاتی صهیونیسم بین الملل و غرب با بودجه های میلیاردی است.
   هدف تسلط وغارت فرهنگ و سرمایه های معنوی و مادی کشورهاست .
   اگر وارد خانواده ای شود همه و مخصوصاً کودکان و نوجوانان و جوانان را آلوده ذهنی ، فکری، اخلاقی و دینی و اجتماعی می کند.
   بی بند و باری های اخلاقی ، بی اعتمادی بین خانواده ها، رشداعتیاد وارتباطات نامشروع جنسی ، بد حجابی ، افزایش طلاق، کاهش ازدواج در جوانان، رشد بزهکاری و ناهنجاریهای اجتماعی، بی توجهی به امورعلمی و تحصیلی،آموزشهای غلط درانجام رفتارهای خشونت امیزوعادی سازی خیانت در خانواده وعادی سازی مشروبخواری، ایجاد شبهات دینی، رواج خرافات، بی اعتماد کردن و بد بین سازی نسبت به مسئولان دلسوز کشور، ایجاد اختلاف بین مردم و دولت، ایجاد روح یاس و ناامیدی درافکارجامعه از آینده کشور، کوچک نمایی و یا سکوت در پیشرفتهای کشور و بزرگ نمایی از مشکلات، … از جمله آسیب های این میکروب خطرناک است .
  پس بدانیم که بیگانگان برای ما دغدغه مثبتی برای پیشرفت فردی و اجتماعی و ملی ما نداشته واگر برای تربیت و آینده خود و فرزندانمان نگران هستیم همین امروزباید تصمیم بگیریم که فردا دیراست.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.